با غذا ساز چه غذاهایی میتوان درست کرد؟

یاد بگیرین که چطور زرشکهای خوش ظاهر و خوش مزهای رو برای تزیین غذاهای مجلسیتون داشته باشین. تخم مرغ رو توی قالب بشکنید بعد گوجه خرد شده، پیاز خرد شده، ژامبون خرد شده و پنیر رو بریزید روش. در ضمن میتونید استیک مرغ رو به همراه سالاد به عنوان یه شام سبک سرو کنید. تمپورا معمولاً همراه با سس تتسویو سرو میشود که ترکیبی از آبگوشت غلیظ، ساکی شیرین، سس سویا، زنجبیل، تربچه و ادویهجات تند است. در مدت کوتاهی زیر املت خواهد بست ولی روی آن همچنان شل خواهد بود روی آن را به اطراف هدایت کرده و مواد داخل را که قبلا با پیاز سرخ کرده، مخلوط کرده و ادویه کاری و در صورت تمایل آویشن اضافه کرده اید؛ روی املت ریخته و با دست دیگر از گوشه ماهی تابه آن را جمع نموده و به شکل دلخواه به صورت استوانه ای با بقچه ای پیچیده و تا گرم است سرو شود که سرد نشود.

مکمل ویتامین ایی و بی باید به شکل قرص باشند تا بتوانید آن ها را آسیاب کنید. سپس اسفناج و آرد گندم را اضافه کنید و هم بزنید و روغن را در ماهی تابه بریزید و مایع را در آن بریزید و مثل کوکوی باقالا شوید حرارت را کم کنید و به شکل دلخواه ببرید و در دیس چیده و با ماست چکیده دور آن را به صورت گل گل تزئین کنید. سپس در آبکش بریزید تا آب آن گرفته شود. قارچها را زیر شیر آب با مالش شستشو داده سپس نازک ورقه ورقه کرده بعد با یک قاشق آبلیمو و کمی کره به مدت 5 دقیقه تفت دهید.

برای طرز تهیه ماهی شکم پر به صورت کامل و با نکات طلائی بر روی لینک کلیک کنید. اینجاست که ظروف در بسته احتیاج پیدا می کنید. این سوال پیچیده تر از آن است که به نظر می رسد. این کار جالب تر است. شاید برایتان جالب باشد که کشک بادمجان نه تنها در ایران بلکه در بسیاری از کشورهای همسایه مانند آذربایجان و همچنین ترکیه تهیه و خورده میشود. گوشت ماهی با ادویههای خوش عطر جنوبی و البته مقداری جادو که از دستان هنرمند آشپزهای خوزستانی میچکد، ترکیب میشود تا غذاهای محلی خوشمزه جنوبی را خلق کند.

پیده یک غذای خوشمزه ترکیهای است که به آن پیتزا ترکی هم گفته میشود. تخم مرغها را خوب به هم زده، آنگاه نمک و فلفل و قارچها را اضافه نموده بقیه کره را در ماهی تابه ریخته پس از داغ شدن مایه را در آن ریخته و درب آنرا گذاشته تا 15 دقیقه کاملا پخته شود. گربه تان از دستوری که برایتان آماده کردیم بسیار لذت می برد، و شما هم میتوانید در این حال او را تماشا کنید و لذت ببرید!

دیدگاهتان را بنویسید