با غذا ساز چه غذاهایی میتوان درست کرد؟

در ادامه با طرز تهیه دمپختک تهرانی آشنا میشید. در ادامه برخی از انواع شام مقوی را برایتان آماده کردهایم. یکی از انواع غذای نونی خوشمزه برای شام و البته ناهار. یکی دیگر از غذاهای ژاپنی خیلی ساده، خوشمزه و محبوبی که میتوانید در هر نقطهی ژاپن پیدا کنید، خورشت کاری است که ترکیبی از برنج و کاری است و طعم فوقالعادهای دارد. در اصل قلیه ماهی باید ترکیبی از دو طعم ترشی و تندی را همزمان داشته باشد. گرچه کاپکیکها را هم باید جزوی از همین کیکها بر شمرد ولی تصمیم گرفتیم که این نوع کیکها را به صورت مجزا بررسی کنیم.

مثلا تکههای میوه را در ژله اضافه کنید، تا خوراکی به مراتب خوشمزهتر، خوش آب و رنگتر و سالمتر داشته باشید. ژله یک دسر خوشمزه، ساده، ارزان و در عین حال حرفهای است. درست کردن ژله برای جشن تولد میتواند بسیار ساده (در حد یک آمادهسازی یک دقیقهای) و یا بسیار حرفهای باشد. کیک تولد، جشن تولدها را از دیگر جشنها متمایز میکند. قبل از سفارش کیک تولد، میتوانید راهنمای خرید کیک تولد را مطالعه و سپس برای مشاهده و خرید مدلهای متنوع کیک تولد پسرانه و کیک تولد دخترانه، به فروشگاه اینترنتی کیکانه مراجعه کنید.

حتی اگر کاملا مبتدی هستید، شرکت در دوره رایگان مبانی پخت کیک، که در وبسایت کیکانه ارائه شده است، شما را گام به گام جلو میبرد تا جایی که به راحتی یک کیک لایهای معمولی را درست کنید. پیش از این محبوبترین طعمهای کیک تولد برای بچهها را در مطلبی به شما معرفی کردهایم. دمپختک از غذاهای اصیل ایرانیه و همچنین جزو غذایهای معروف تهرانه که قدیمیهای این شهر عاشقش هستند. غذاهای بدون گوشت و مرغ مدرن و متنوعی وجود داره که نه تنها برای گیاهخوارها مناسبه، بلکه تنوع زیادی به وعدههای غذایی همه افراد میده.

استانبولی پلو یا استنبولی پلو، از غذاهای ایرانیه برنج ماده اصلی اون رو تشکیل میده. خوردن مقداری از سم این ماهی باعث مواجهشدن با مرگ تدریجی و از دست دادن هوشیاری و خوابرفتگی و سپس خفگی میشود و متأسفانه پادزهری برای سم آن وجود ندارد. تا جایی که کلاسهای تخصصی ژلهآرایی در مراکز مختلف برگزار میشود. همچنین بسیار ساده درست میشود و در طعمها و رنگهای مختلف موجود است. همچنین خرد کردن سبزی توسط این وسیله بسیار راحت است؛ سبزی قرمه را داخل آن ریخته و چند ثانیه منتظر بمانید، سبزی شما آماده است. با استفاده از غذاساز حتی میتوان میوه ها را بدون جوشاندن ترکیب کرده و لواشک بسیار سالم تری تهیه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید