درست کردن غذا در شرایط سخت و بحرانی

کوکو و کتلت به هر شکلی و با هر موادی که طبخ شوند در کنار سبزی خوردن، ترشی و خیارشور و احتمالا گوجه فرنگی از جمله خوشمزهترین و پرطرفدارترین غذاهای مناسب برای یک شام نونی محسوب میشوند. برنج را کمی زندهتر بر میداریم و آبکش میکنیم و کنار میگذاریم و زعفران را دم میکنیم.

برخی باقالاقاتق را با برنج و به عنوان غذای اصلی و برخی دیگر به عنوان پیشغذا میخورند. باقالاقاتق یکی از سالمترین و لذیذترین غذاهای رشتی است. برای تهیه باقالاقاتق نوعی باقلای خاص که در گیلان میروید، مورد استفاده قرار میگیرد. گیلان سرآمد غذاهای خوشمزه ایرانی است. سماق پلو یک غذای اصیل و خوشمزه ایرانی است که با سماق قرمز و آب لبو درست میشود.

اگر از توریستهای خارجی، درباره ویژگیهای ایران بپرسید، بیشترشان از غذاهای ایرانی خیلی راضی هستند و از مزه انواع کبابها، پلوها، آشها و حلواهای ایرانی، حسابی تعریف میکنند. 20- اگر خواب دیدید که با استفاده از رسپی ( نوشیدنی خوش طعم ) آشپزی میکردید تعبیرش خوب نیست. یکی از افرادی که سفرهای زیادی داشت، توصیه میکرد در سفرهایتان سعی کنید غذاهای آن شهر را امتحان کنید. رتتویی یکی از غذاهای فوری است که بدون شک یک با امتحان کردن آن می تواند تجربه جذابی برای شما باشد.

برای درست کردن رولت گوشت فرانسوی ابتدا گوشت های چرخ کرده خود را به همراه پیاز نگینی خرد شده، سبزیجات معطر تازه، ادویه ها و تخم مرغ و مقداری زعفران با یکدیگر مخلوط کنید تا یک ترکیب یکدست به وجود بیاید. برای درست کردن یک رتتویی خوشمزه ابتدا گوجه های پوره شده را تفت دهید تا آب آن به خوبی کشیده شود و سپس مقداری پیاز و سیر را به همراه روغن زیتون به آن اضافه کنید. در انتها نیز می توانید مقداری نمک و فلفل به آن اضافه کنید و آن را با کمی روغن زیتون سرو کنید. سوسیس بندری باید تند و داغ سرو شود.

دیدگاهتان را بنویسید