درست کردن غذا در شرایط سخت و بحرانی

بالا انداختن تخم مرغ شما میتوانید با یک حرکت کامل پرتاب تخم مرغ در دستان خود را تحت تأثیر قرار دهید. نیمروی سبز یکی از غذاهای که ما میتوانیم در وقت هایی که میخواهیم تخممرغ خالی بخوریم از این نیمرو استفاده کنیم که فرقی با دفعه های قبل داشته باشه ، نیمرو با طعم جدید نوش جان کنید. تا به تکنولوژی ها و نوآوری های جدید پی ببرد. سپس آنها را خرد کنید و در یک قابلمه تفت دهید.هنگام تفت دادن هم مقداری نمک و زرد چوبه به آن اضافه کنید تا کاملا بپزند.بعد از اینکه اسفناج ها با سیرکمی تفت خوردند از روی حرارت بر میدارید تا خنک شوند.

مواد لازم برای تاس کباب با گوشت چرخ کرده:گوشت چرخ کرده یک کیلوپیاز بزرگ یک عددسیب زمینی دو عددهویج دو عددبه یک عددروغن زیتون دو قاشق غذاخورینمک به مقدار لازمفلفل سیاه به مقدار لازمگوشت چرخکرده را به همراه مقداری ادویه وپیاز رنده شده به صورت قلقلی هایی ریزی در آورید ودر کمی روغن تفت دهید سپس هویج و پیاز و سیب زمینی را حلقه حلقه کنید. یک قاشق غذاخوری کره و دو قاشق غذاخوری آب ته قابلمه میریزیم.

به آنها کمی آب لیمو هم اضافه کنید.سپس قارچها را از روی حرارت بردارید و روی دیگر مواد گراتن بریزید.حالا همه ادویه ها و دانه های ذرت کنسروی را روی مواد بریزید و روی آنها را با پنیر پیتزا بپوشانید. البته خیس کردن نخود از قبل را فراموش نکنید.طرز تهیه نخود آب بدون گوشت را در این مقاله بخوانید.

مواد لازم برای تهیه این غذا عبارت است از ماهی شور, تمبر هندی, سیبزمینی و پیاز و ادویهجات. ترکیبات اصلی این غذا کشک ساییده، گوشت قرمز، نخود، لوبیا سفید، سیبزمینی، پیاز، بادمجان، چغندر، خیار به همراه نمک، زردچوبه و فلفل است. ترکیبات اصلی این آش را چغندر، عدس، پیاز، آرد گندم، سیاهدانه، میتخم (تخم شوید)، کسرک (زنیان)، زیره، نعناع داغ، تلف (قرهقروت)، اسفناج، جعفری، گشنیز، نمک و زردچوبه تشکیل میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید