طرز پخت 10 غذای سریع |غذا چی درست کنم؟

30- تعبیر خواب پختن برنج مسئولیت های جدیدی است که در زندگی به شما واگذار می شود تا بتوانید زندگی خود را بهبود بخشید. اگر طرفدار غذاهای تند و فلفلی هستید؛ سمبوسه گوشت به سبک جنوبی را با ادویه زیاد و همراه با سس های تند برای شام میل کنید. برای تهیه کبه ابتدا ابتدا برنج نیم دانه ایرانی را چندین بار بشویید و حدود ۱۲ ساعت خیسانده و کنار بگذارید( از شب قبل ). سپس پیاز ها را نگینی خورد در روغن سرخ کنید در حدی که طلایی شود.

جعبه را روی غذا بگذارید و در یک گوشه آن تکه سنگی قرار دهید که باعث ایجاد جریان هوا به درون جعبه میشود، این به ذغالها کمک میکند که بسوزند. سپس بر روی اجاق گاز بگذارید و بعد از داغ شدن روغن، پیاز و سیر را به تابه اضافه کنید و تفت دهید تا مقداری نرم شود. ۳ عدد پیاز را به صورت نگینی خرد میکنیم و تفت میدهیم تا کمی سرخ و طلایی شود. سپس پیاز ها را پوست بگیرید و بشویید و به صورت نگینی خرد کنید. برای تهیه این غذای سریع سیبزمینی را آبپز کرده و بعد از آبپز شدن پوستش رو بگیرید و نگینی خرد کنید.

میتوانید این مایه خمیر را در محلی خنک نگهداری کنید و برای هر بار پختن نان از آن استفاده کنید. برای استفاده میتوانید هر کدام از این تکه های جعبه را بشکنید و روشن کنید. بدین ترتیب به ورقه شکل میدهید و برای محکم کردن لبه های آن، آنها را گرد کنید. این نوع آتش درست کردن برای گرم کردن آب، تهیه سوپ، خورشت و قهوه بسیار مناسب است چون میتوان از طریق قلابی که در انتهای تیر چوبی است و ظرف غذا را نگه داشته گرما را کنترل کرد.

کشک بادمجان یک غذای خوشمزه برای ناهار و شام است. با گوشت برای ناهار چی بپزم؟ اگر یک غذای ساده بدون گوشت را می پسندید، میتوانید کاسرول کدو سبز را امتحان کنید. میتوانید به این مایه خمیر آرد و آب را اضافه کرده و دوباره از آن استفاده کنید. این باعث بازگشت گرمای بیشتر به درون فر میشود.

دیدگاهتان را بنویسید