معرفی 25 غذای ساده که در 30 دقیقه آماده می شود

مواد لارم برای تهیه این غذا ماهی، برنج، سیر، پیاز، کره یا روغن، شوید (شبت) است. در این مرحله یا خیلی حساس و تحریک پذیر می شوید یا خیلی کرخت و بی حال. مواد لازم :ماست چکیده یک چهارم لیوانخیار شور خرد شده یک قاشق غذا خوریسس مایونز یک چهارم لیوانکرفس خرد شده یک لیوانجعفری خرد شده یک قاشق سوپ خوریسس خردل یک قاشق غذا خورینمک وفلفل سیاه به میزان لازمتن ماهی یک قوطیپیاز یک عدد ترجیحا رنده شدهدر مرحله اول درست کردن سالاد ماهی تن باید روغن تن ماهی را کاملا جدا کنید و آن را ظرفی دیگر بریزید ،کرفس و برگ های جعفری تازه را که خرد کرده اید به تن ماهی اضافه کنید.

نکته: در این مرحله باید ماهی را کاملا خرد کنید چون روغن داخلش باعث ترکیدن تکههایش میشود. ۲. سپس کنسر ماهی تن را باز کرده و پس از خالی کردن روغنش در سطل آشغال (چون باعث پوکی استخوان میشود روغنش) آن را به پیازمان اضافه میکنیم. پختن عدس قبل از اضافه کردن به برنج باعث میشود نشاسته عدس در آب حل شود و برنج چسبنده و تیره نشود. در صورت لزوم روغن اضافه کنید تا بادمجان به خوبی تفت داده شوند.گوجه ها را هم نگینی ریز خرد کنید و همراه با نمک و فلفل روی مواد بریزید.

5. نمک، فلفل و پیازچه را به مخلوط بالا اضافه می کنیم و آن را روی سیب زمینی ها می ریزیم. پوره سیب زمینی با پیاز داغ یک غذای بسیار فوری و فوق العاده خوشمزه است که با استفاده از سیب زمینی تهیه می شود. غذای ساده و خوشمزه با سیب زمینی آب پز تنوع بسیار زیادی دارد. به این ترتیب شما یک غذای فوری و بسیار لذیذ و خوشمزه خواهید داشت. پیده گوشت در صورت آماده بودن خمیر در کمتر از نیم ساعت پخته میشود و بسیار لذیذ است.

لازانیای کلاسیک ایتالیایی با گوشت چرخ کرده درست میشود ولی شما میتوانید از قارچ هم استفاده کنید. معرفی بهترین غذا با گوشت چرخ کرده را در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد با مجله آشپزی فودوتو همراه ما باشید. گوشت چرخ کرده یکی از مهمترین مواد غذایی است که برای تهیه بسیاری از غذاها میتوان از آن استفاده کرد. یکی از محبوبترین انواع پیتزاها، پیتزا گوشت و قارچ است که با گوشت چرخ کرده درست میشود و از سوسیس و کالباس در تهیه آن استفاده نمیشود به همین دلیل سالمتر است. برای تهیه این شام خوشمزه مناسب مهمانی باید ابتدا گوشت شسته شده و خشک شده را به صورت قیمهای خرد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید