معرفی 25 غذای ساده که در 30 دقیقه آماده می شود

پیتزای بادمجان؛ یک گزینه ی بسیار دوست داشتنی برای افرادی است که به دنبال یک غذای سالم و رژیمی می گردند و در عین حال نمی توانند از پیتزا دست بکشند! پیشتر مطلبی در کیکانه منتشر کردیم که شما را با بایدها و نبایدهای خوراکیهای جشن تولد برای کودکان آشنا میکرد. منظور کودکان بین 1 تا 3 سال است. پس از حدود ۶.۵ سال پیگیری، ۶۱۶ نفر مبتلا به بیماری قلبی عروقی تشخیص داده شدند. زنان در محدوده سنی ۶۳ تا ۹۷ سال بودند و در زمان شروع مطالعه بیماری قلبی نداشتند. زنانی که حداقل چهار ساعت در روز از این نوع حرکات داشتند، در مقایسه با زنانی که روزانه کمتر از دو ساعت اینگونه فعالیتها را داشتند، ۴۳ درصد کمتر در معرض خطر ابتلاء به بیماری قلبی، ۳۰ درصد کمتر در معرض خطر سکته و ۶۲ درصد کمتر در معرض خطر مرگ بر اثر بیماری قلبی بودند.

این روش علاوه بر طعم و عطر خوبی که به گوشت می دهد، باعث نرم شدن و در نتیجه پخت بهتر و سریع تر آن شود. اگر علاقه مند به غذاهای شمالی و به خصوص گیلانی هستید حتما گمج کباب را به عنوان یکی از غذاهای فوری امتحان کنید، این کباب بسیار خوشمزه خیلی سریع آماده می شود و می توانید آن را میل کنید.

خردسالان اشتهای محدودی دارند و از آنجا که احتمالا شما قصد دارید غذاهای دیگری را هم سرو کنید، قطعات توست فرانسوی را کوچک در نظر بگیرید. با در نظر گرفتن تمام این عوامل، در ادامه لیستی از محبوبترین غذاهای جشن تولد کودکان ارائه خواهد شد. وقتی که در حال ساماندهی یک تولد برای این بچهها هستید، مجبورید خواست مادران آنها را برای اینکه در تولد چه غذایی بخورند در نظر بگیرید و فهرست خوراکیها را بر اساس آن تدارک ببینید.

یک لیوان آب جوش را به همراه زعفران بر روی مرغ میریزیم و میگذاریم با آب زعفران بپزد. برنج را که با نمک از چند ساعت قبل خیس کردهایم، میشوییم تا نمک اضافی آن برود و آن را در قابلمه آب جوش میریزیم و کمی نمک میزنیم و میگذاریم بپزد تا برای آبکشکردن آماده شود. سپس ادویه ها را به گوشت میزنیم. ابتدا به آرد سفید سپس تخم مرغ و در آخر به آرد سوخاری آغشته کنید.

دیدگاهتان را بنویسید