ناهار چی بپزم؟

این خواب نماد شادی و خوشبختی است و نشان دهنده آغاز روزهای خوب در زندگی است. اگر تخم مرغ ها خوب پخته نشده اند این روند را ادامه دهید. آبی که بر روی یک آتش مناسب و خوب قرار گرفته پس از 5 دقیقه به جوش می آید. تکه پارچه ها و نوارهای جدا شده از پارچه ها و یا لباسهایتان را درون تمام قسمتهای یک جعبه تخم مرغ فرو کنید پارافین شمع ها را آب کرده و روی این جعبه بریزید. بر روی این سطح لایه ای ماسه بریزید.

گوشت را پاک کنید و بشویید و سپس بر روی تخته آشپزخانه با استفاده از یک چاقوی تیز به اندازه خورشتی آن ها را خرد کنید. با قرار دادن یک فتیله در قسمت بالا میتوانید مشعلی بسازید که 20 تا 30 دقیقه بسوزد. خورشت کدو حلوایی را هم با گوشت گوسفندی و هم گوشت مرغ میتوانید درست کنید. بالا انداختن تخم مرغ شما میتوانید با یک حرکت کامل پرتاب تخم مرغ در دستان خود را تحت تأثیر قرار دهید.

شاخه های خشک با ضخامت یک انگشت جمع آوری کنید. از جمع آوری چوبهای افتاده بر روی زمین خودداری کنید، این چوبها خیس هستند. قبل از قرار دادن غذا بر روی آن، آن را گرم کنید. قسمتی از صفحه آلومینیومی که به عنوان ماهی تابه از آن استفاده میکنید را باید بر روی سطحی صاف از سنگ و یا ماسه قرار دهید. نوع خوراکی که در شرایط اضطراری همراه دارید باید به گونه ای باشد که در اثر گرمی هوا به سرعت فاسد نشود و خواص خود را از دست ندهد . در این شرایط هر نوشیدنی و یا خوراکی که باعث مصرف بیش از اندازه آب شود توصیه نمی شود.

به طور مثال پختن برخی از دسرها یا کیک ها و بعضی از غذاهای مدرن به نحوی است که شما نیاز به دیدن مراحل پخت دارید تا تصور بهتری از شیوه کار پیدا کنید و در روند پخت دچار مشکل نشوید. در واقع این خواب هشداری به شماست که بیشتر مراقب خود باشید و به راحتی به دیگران اعتماد نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید