یکی از غذهای معروف ژاپنی است

هرچند که اثرات روانی گرسنگی بسیار بیشتر از اثرات آن بر فیزیک بدن فرد می باشد . امیدواریم که این مقاله توی شرایط بحرانی کمکتون بکنه و از گرسنگی نجاتتون بده! نوع خوراکی که در شرایط اضطراری همراه دارید باید به گونه ای باشد که در اثر گرمی هوا به سرعت فاسد نشود و خواص خود را از دست ندهد . در راستی مسیر باد غالب مجرایی حفر کنید، چون به جریان هوا نیاز دارید. با لایه ای ضخیم تر از گل این بسته را احاطه کنید، آن را کنار آتش بگذارید تا خشک شود. از جمع آوری چوبهای افتاده بر روی زمین خودداری کنید، این چوبها خیس هستند.

بعد از اینکه مرغها کمی تغییر رنگ دادند، آنها را از روی شعله برداشته و در قابلمه یا گمج ریخته و کمی آب جوش و زردچوبه به آنها اضافه کنید و اجازه دهید کمی مرغها بجوشند و مقداری از آب تبخیر شود. در ماهیتابه کمی روغن ریخته و غورهها را تفت دهید تا کمی آب میان غورهها تبخیر شود.

سپس مرغ را که از قبل پاک و ریز کردهایم با پیاز و ادویهجات کمی تفت میدهیم. همان گونه که در روشهای یافتن آب به آن اشاره شد اولین گام قرار دادن خود در یک شرایط ایده ال برای یافتن غذا می باشد . تقریبا هر جانوری که راه می رود ،می خزد ،پرواز می کند و یا شنا می کند ارزش غذایی دارد . مخصوصا اگر دانشجو هستید یا کودکی دارید که از خوردن گوشت طفره می رود. در شرایط بحرانی هر فرد قادر است به مدت 10 روز یا بیشتر بدون مصرف غذا به زندگی ادامه دهد ،هر چند مانند تشنگی ،گرسنگی می تواند اثرات مستقیمی بر قدرت تصمیم گیری سریع ،ترس ،درد و سردی بدن داشته باشد .

برای این غذا پیاز، سیب زمینی، گوشت تکهای خورشتی و ترشیجاتی مانند آبغوره و آبلیمو نیاز است. برای استفاده در داخل چادرها باید برای اجاق دودکشی درنظر گرفت. قسمتی از صفحه آلومینیومی که به عنوان ماهی تابه از آن استفاده میکنید را باید بر روی سطحی صاف از سنگ و یا ماسه قرار دهید. یک تکه ذغال را در نزدیکی لبه های جعبه قرار دهید. غذا از نظر اهمیت در رده ای پایینتر از آب و ترس قرار دارد . اگر میگوی یخ زده داریم ابتدا می گذاریم تا یخ میگوها باز شود بعد پوست آن ها را میگیریم ولی اگر خشک بود آنها را در آب نیمه گرم خیسانده تا کمی نرم شوند سپس پوستشان را میگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید