10 تا از چندش آورترین غذاهای دنیا که حتماً باید قبل از مرگ امتحان کنید

استریپس سیب زمینی یکی از غذاهای فوری بسیار ساده و در عین حال خوشمزه می باشد که حتما باید آن را امتحان کنید. در ادامه پیاز و جعفری و همینطور قارچ هایی که از قبل تفت داده اید را نیز به پوره سیب زمینی اضافه کرده و به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید. خوراک قارچ و هویج یکی از غذاهای فوری بسیار خوشمزه است که خیلی سریع هم آماده می شود.

برای درست کردن قارچ با کرم ابتدا قارچ های خود را خرد کرده و سپس به آنها کمی آب لیمو بزنید تا سیاه نشوند و آنها را در روغن و کره سرخ کنید تا رنگ آنها تغییر کند. بعد از اینکه مرغها کمی تغییر رنگ دادند، آنها را از روی شعله برداشته و در قابلمه یا گمج ریخته و کمی آب جوش و زردچوبه به آنها اضافه کنید و اجازه دهید کمی مرغها بجوشند و مقداری از آب تبخیر شود.

ابتدا پیازها را با روغن کمی تفت دهید تا طلایی شود، سپس فلفل دلمه ای را به آن اضافه کرده و با اضافه کردن نمک و فلفل و زردچوبه مقداری رب نیز به این ترکیب اضافه کنید. گوشت چرخ کرده را به همراه پیاز نگینی، روغن، فلفل، نمک، زردچوبه، فلفل دلمه ای و مقدار کمی رب تفت دهید و سپس اجازه دهید تا مقدار کمی بپزد. سیب زمینی نگینی سرخ شده، گوشت چرخ کرد سرخ شده به همراه پیاز و جعفری، فلفل دلمه ای، ادویه و مقدار کمی رب را با یکدیگر مخلوط کرده و سپس درون نان لواش بپیچید و سپس آن را سرخ کنید تا یک سمبوسه بسیار خوشمزه را درست کنید.

حتما قبل از خرید غذاساز مورد نظر خود به عملکردها و قدرت آن توجه داشته باشید بعضی از غذاسازها شامل ارکان اصلی یک غذاساز نمیباشند و ممکن است خرید شما بیهوده شود. در ابتدا لوبیا و ماش خود را به خوبی چند ساعت در آب خیس کنید و سپس هر یک از آنها را به صورت جداگانه بپزید تا کاملا پخته شود ولی له نشود. فطایر یک غذای عربی و لبنانی است که داخل خمیر آن را با مواد مختلفی میتوانید پر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید