23 غذای ساده و سریع؛ لیست بهترین غذاهای ساده خوشمزه

برای درست کردن رولت گوشت فرانسوی ابتدا گوشت های چرخ کرده خود را به همراه پیاز نگینی خرد شده، سبزیجات معطر تازه، ادویه ها و تخم مرغ و مقداری زعفران با یکدیگر مخلوط کنید تا یک ترکیب یکدست به وجود بیاید. در ظرفی دیگر مخلوطی از خامه، تخم مرغ، ادویه ها از جمله نمک و فلفل را به خوبی با یکدیگر هم بزنید و سپس به قارچ ها اضافه کنید.

زمانی که سس گوجه شما آماده شد کف ظرف خود را با سس بپوشانید و سپس سبزیجات خود را مانند تصویر پایین از لبه به سمت داخل بچینید و در انتها با افزودن مقداری روغن زیتون و نمک و فلفل درون فر قرار دهید تا به خوبی پخته شود. در انتها نیز می توانید مقداری نمک و فلفل به آن اضافه کنید و آن را با کمی روغن زیتون سرو کنید. این پنیر با هدف تبدیل شدن به زمینهای برای پرورش لانههای کرم تهیه میشود. برای درست کردن یک ساندویچ مرغ خوشمزه که یکی از غذاهای فوری فوق العاده خوشمزه و در عین حال ساده است ابتدا سینه های مرغ را با کمی پیاز و زردچوبه آب پز کنید و سپس بعد از خنک شدن آنها را ریش ریش کنید و با سس مایونز، سبزیجات، پیاز و ذرت مخلوط کنید تا یک ترکیب یکدست به وجود بیاید.

در اینجا تنها به معرفی برخی از این غذاها میپردازیم. سنگها را با یک چوب بردارید و درون ظرف آن قرار دهید، حجم کمی از آن بدین ترتیب به راحتی به دمای جوش میرسد. برای درست این املت که یکی دیگر از غذاهای فوری بسیار خوشمزه است ابتدا گوشت هایی که به قطعات کوچک تقسیم کرده اید را با کمی پیاز نگینی خرد شده تفت دهید تا رنگ گوشت تغییر کند و سپس اجازه دهید برای مدت زمان کوتاهی گوشت های شما با در بسته بپزد.

چغندر، نعنا خشک، عدس، سرکه و پیاز داغ که با هم ترکیب شوند و به آنها نمک و فلفل اضافه شود، آش شولی آماده است. برای آماده کردن پنیر هم می توانید از ترکیب پنیر پیتزا و پنیر گودا ورقه ای استفاده کنید و با مخلوط کردن آنها با یکدیگر پنیر بسیار خوشمزه و لذیذی را درست کنید و سپس با سس گوجه و سبزیجات این غذای فوری و خوشمزه را میل کنید. این ساندویچ یکی از غذاهای فوری است که نیاز به صرف زمان و انرژی زیادی ندارد و خیلی سریع آماده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید