سپس سس را روی ماکارونی بریزید

کالری یک بشقاب پاستا آلفردو مساوی 250 کیلو کالری انرژی در خود دارا است. کالری یک بشقاب پاستا کاربونارا مساوی 280 کیلو کالری انرژی در خود دارا است. پاستا کاربونارا یکی از پاستاهای محبوب ایتالیایی می باشد که طعم آن به مزاج افراد ایرانی نزدیک است؛ همچنین مواد استفاده شده در این نوع پاستا کاملا در دسترس است. قارچها را به قطعات کوچکتر تقسیم کرده و در مرحله ۲ سرخ کنید. 2. در مدت زمانی که پاستا ها در حال پختن هستند؛ در ماهیتابه ای دیگر کره را بر روی حرارت ذوب می کنیم. پس از ذوب شدن، سیر خرد شده را اضافه کرده و آن را تفت دهید.

زمانی که پنیر ذوب شد، میتوانید شعله اجاق را خاموش کرده و در نهایت جعفری را به سس اضافه کنید. نکته: برای اینکه قارچها کمتر آب بیندازند و کوچک نشوند، میتوانید از اول شعله گاز را زیاد کنید. برای تهیه ی این غذای خوشمزه ابتدا یک عدد سینه ی مرغ کامل را شسته و به شکل مستطیل مانند برش می زنیم .در تابه مقداری روغن مایع می ریزیم و تکه های مرغ را اضافه می کنیم و با شعله ی ملایم مرغ ها را هر از گاهی هم می زنیم تا رنگ مرغ ها عوض شود و بپزند. ماکارونی به علت آن که از نشاسته ی فراوان تشکیل شده است؛ برای افرادی که دارای قند و یا دیابت نوع دو هستند بسیار خطرناک است.

به طوری که مصرف یه وعده پاستا، قند را به میزان بسیار بالایی افزایش خواهد داد. 3. در ظرفی دیگر پیازچه خرد شده، نمک، خامه و پنیر رنده شده را به تخم مرغ های هم زده شده اضافه و آن ها را خوب مخلوط هم می کنیم. برای تهیه پاستا بهتر است از خامه و شیر کم چرب استفاده کرد.

در این مدت بهتر است چند بار مواد پاستا را به آرامی زیر و رو کنید تا پاستا سفت نشود یا اینکه ته آن نسوزد. برای اینکه پاستا را به بهترین شکل درست کنیم، بهتر است که زمان پخت آنرا از روی بسته بندی بخوانیم. به نام خدا، دوستان عزیزم سلاااااام 😍 خوووبید؟ پاستااا جزو غذاهای بسیار معروف ایتالیاییه که به دلیل طعم بی نظیر اون در سراسر دنیا رواج پیدا کرده و طرفداران زیادی هم داره .

دیدگاهتان را بنویسید