سپس سس را روی ماکارونی بریزید

فیلهی مرغ خرد شده را با مابقی کره به تابه اضافه کنید و با حرارت بالا تفت دهید. استفاده از سیر، جعفری، اسفناج و مرغ، ارزش غذایی این پاستا را بالا برده است. این غذای خوشمزه و سریع یکی از وعدههای محبوب در هر خانهای است که به شیوههای مختلفی تهیه میشود.

پس از آن با مقدار بسیار کمی روغن کانولا یا روغن آفتابگردان حاوی توکوفرول تفت دهید و پس از مدتی، به ترکیبات و سسی که تهیه کردهاید، اضافه کنید. پس از پخت ۹۰ درصدی و نرم شدن پاستاها، آن را با آب سرد آبکش کنید. در این فاصله مرغها را مرتب هم بزنید تا حسابی تفت خورده و پخته شوند، سپس کلم بروکلیهای خرد شده را به این ترکیب اضافه کنید و هم بزنید تا کلمها نرم شوند. برای تهیهی یک پاستا چوبی خوشمزه، ابتدا پاستا را درون آب در حال جوش میریزیم و با مقداری نمک و روغن مایع اجازه میدهیم کاملا نرم شود.

حال مقداری پنیر پیتزا روی پاستاها میریزیم و شروع میکنیم به اضافه کردن مابقی مواد. اگر قصد تهیه یک غذای خوشمزه و در عین حال ساده را دارید، یادگیری طرز تهیه پاستا، گزینه خوبی برای شماست. در این روش از طرز تهیه آلفردو باید ابتدا مرغ را با مقداری روغن بدون ترانس مانند روغن آفتابگردان غنچه، سیر، نمک و فلفل مزهدار کنید و اجازه دهید به مدت 2 ساعت در یخچال استراحت کند. حسابی خودکفا شوید و از صفر تا 100 پاستا را خودتان درست کنید.

در این مرحله با یک فرچه، سس گوجهفرنگی تند را روی پاستاها میزنیم تا کاملا با سس پوشیده شود. در یک قابلمه کوچک مقداری کره را آب کنید.سپس خامه را به آن اضافه کنید و به هم بزنید تا زمانی که یک دست شوند. 4. خامه را هم اضافه می کنیم و اجازه می دهیم حدود پنج دقیقه بجوشند.

دیدگاهتان را بنویسید