سپس سس را روی ماکارونی بریزید

دوباره به آن نمک و فلفل سیاه اضافه کنید. زمانی که قارچ ها پختند مرغ ها ی پخته شده را دوباره به تابه برمی گردانیم.و مقداری فلفل سیاه می ریزیم . مقداری نمک و روغن مایع در حد خبلی کم می ریزیم. در این قابلمه آب جوش می ریزیم و زمانی که شروع کرد به جوشیدن پاستا ها را اضافه می کنیم. زمانی که پاستا ها نرم شدن از روی شعله برمی داریم و آبکش می کنیم. برای اینکه مرغ به راحتی مکعبی خرد بشود بهتر است زمانی که هنوز کمی یخزده است آن را خرد کنید.

بهتر است از ماشین پاستا سازی برای تهیه خمیر پاستا استفاده کنید. پاستا سبزیجات یکی از انواع پاستا های رژیمی و کم کالری است که با استفاده از پاستا و سبزیجات تازه تهیه می شود و برای گیاهخواران، افراد وگن و همچنین کسانی است که رژیم لاغری دارند، مناسب است.

خیلی از مواقع ما به دنبال یک دستور غذای سریع اما خوشمزه برای شام یا ناهار هستیم که نیازی به مواد اولیهی زیادی هم نداشته باشد. ◀️نکته : می توانید به جای روغن مایع در آخر پخت یک فنجان شیر داخل پاستا ها بریزید و بعد آبکش کنید. در مرحله ی آخر سس پاستامونو درست می کنیم.

در این مرحله اگر تمایل داشتید و با بو و مزه ی سیر مثل من مشکل نداشتید😂🙈 یک حبه سیر رنده شده هم اضافه کنید. پاستا چوبی یکی از انواع فستفودها است که به راحتی میتوان درون خانه آماده کرد و با شکل مدرن و جذابی که دارد میتواند یک ایدهی بسیار عالی، برای میزهای پذیرایی شما باشد. ما در این مقاله از سایت کوکا آموزش درست کردن پاستا سبزیجات خانگی خوشمزه با سس سفید و قارچ و کلم بروکلی را برای شما ارائه کرده ایم. برای اینکه کلمها نرمتر بشوند قبل از اضافه کردن به مرغ چند دقیقه در آب جوش بریزید و سپس آبکش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید