طرز تهیه پاستای خوشمزه با کالباس

2. فلفل دلمه ای خرد شده و قارچ های ورقه شده را هم به کالباس ها اضافه می کنیم و تفت می دهیم. سپس سیر را به همراه مقداری نمک و روغن مایع داخل قابلمه می ریزیم. در این مرحله کنسرو گوجه فرنگی و جعفری و نمک و فلفل را به مواد اضافه می کنیم.

می توانید آموزش دستور پخت و طرز تهیه پاستا آلفردو خوشمزه به سبک رستورانی را در ادامه ببینید. در طرز تهیه سس آلفردو با شیر و آرد، به یک پیمانه شیر و دو قاشق آرد احتیاج خواهید داشت و میتوانید پنیر پارمزان کمتری نیز اضافه کنید تا سس شما سبک تر، سالمتر و کمکالری تر باشد. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که عاشق طعم کالباس هستید می توانید از کالباس در تهیه پاستا نیز استفاده کنید.

سپس چند نکته مهم در طرز تهیه پاستا را به شما درمیان گذاشتیم. در این نوشته تصمیم داریم طرز تهیه پاستای خوشمزه با کالباس را آموزش دهیم. برای تهیه پاستای خوشمزه با کالباس می توانید از محصولات دهکده پروتیئن استفاده کنید. 6. سس آماده شده را به مخلوط کالباس اضافه می کنیم. البته در ضصورت نبود آب مرغ می توانیم از مواد دیگری به عنوان جایگزین استفاده کنیم. در ادامه پس از اینکه آب مرغ به طور کامل کشیده شد، قارچ ها را به صورت ورقه ای خرد کرده و به همراه مقداری نمک و فلفل سیاه به تابه اضافه می کنیم.

8. پاستا را به همراه کمی نمک در آب جوش در حال قل زدن می ریزیم. در ادامه قارچ را کمی تفت می دهیم تا آب آن به طور کامل تبخیر شود، سپس قطعات مرغ را به همراه مقداری نمک و فلفل سیاه به قابلمه اضافه می کنیم و کمی تفت می دهیم. با کنار گذاشتن مقداری آب جوش خیالتان از بابت غلیظ شدن سس راحت میشود. در حین داغ شدن روغن، سیرها را درون تابه رنده می کنیم و کمی تفت می دهیم تا عطر سیرها خارج شود. البته می توانیم زمان دقیق پخت پاستا را از روی بسته آن نیز نگاه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید