مقاطع تحصیلی رشته آشپزی در ایتالیا

متقاضیان مقطع کارشناسی ایتالیا باید مدرک دوره های 12 ساله دیپلم خود را به دانشگاه ارائه دهند. برای تحصیل در مقطع دکترای دانشگاه ایتالیا ابتدا متقاضی باید تمامی مدارک خود را برای دانشگاه مورد نظر ارسال کرده و مسئولین آموزش پس از بررسی مدارک تمامی متقاضیان افرادی را که واجد شرایط تحصیل هستند را انتخاب می کند و از بین آن ها مصاحبه هایی را برگزار می کند تا بهترین و مسلط ترین دانشجویان را برای تحصیل در این دانشگاه پذیرش کند.

کشور ایتالیا برای پذیرش دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد نیاز به ارائه مدرک معتبر دارد و متقاضیان باید برای پذیرش در دانشگاه های این کشور مدرکی معتبر و مورد تایید را ارائه نمایند. تحصیل رشته آشپزی در مقطع کارشناسی ارشد مؤسسۀ کنگوستو گورمت ویژۀ دانشجویانی است که میخواهند دانش خود را در زمینۀ سنتهای آشپزی و غذا در ایتالیا تکمیل کنند.

ایتالیایی ها عاشق غذا هستند و توانسته اند بسیاری از غذاهای پرطرفدار در جهان را به نام خود ثبت کنند. افرادی که در دانشگاه های ایتالیا در حال تحصیل رشته آشپزی هستند به راحتی می توانند غذاهای خوشمزه ایتالیایی را تهیه کنند. ایتالیا یکی از کشور های غنی در فرهنگ آشپزی و تغذیه است که تنوع غذایی و شیرینی های آن شامل طعم های بینظیری بوده و در سراسر دنیا دارای جایگاه مناسبی می باشند. پیتزا ناپولی یا پیتزا ناپل یکی از پیتزا های معروف و مشهور ایتالیاست. کشور ایتالیا یکی از برترین رشته آشپزی را در خود جای داده و دستور پخت انواع غذاها در این دانشگاه ها آموزش داده می شود.

این برنامه تجربه دیدن غذاهای شگفت انگیز از سراسر دنیا را برای بیننده به ارمغان می آورد. افرادی که دارای مدرک کاردانی هستند دیگر نیازی به گذرداندن دوره پیش دانشگاهی نبوده و تنها ارائه مدرک کاردانی کافی است. افرادی که در رشته های فنی و کارشناسی تحصیل کرده و 11 سال سابقه تحصیل دارند باید مدرک پیش دانشگاهی خود را نیز پیش از ارسال پذیرش طی کرده و مدرک آن را برای دانشگاه ارسال نمایند. مدرسۀ بازرگانی بولونیا بورسیههای متنوعی برای متقاضیان تحصیل در دورۀ کارشناسی ارشد غذا و نوشیدنی ارائه میکند که هزینههای تحصیل را پوشش میدهند. هزینۀ تحصیل غذا و نوشیدنی در مقطع کارشناسی ارشد مدرسۀ بازرگانی بولونیا ۳۵هزار یوروست.

دیدگاهتان را بنویسید