کاملترین لیست انواع غذاهای ایتالیایی 40 غذا – آموزش آشپزی آنلاین

دوره کارشناسی ارشد غذا و نوشیدنی در مدرسۀ بازرگانی بولونیا یک سال طول میکشد و به زبان انگلیسی برگزار میشود. در مؤسسۀ بینالمللی لورنزو دِمدیچی، دورۀ تخصصی غذای ایتالیایی به زبان انگلیسی برگزار میشود. متقاضیان تحصیل رشته آشپزی در ایتالیا میتوانند در این آموزشگاه بهصورت تخصصی هنرهای آشپزی و شیرینیپزی را آموزش ببیند. غذاهای بسیاری را ایتالیایی ها تهیه می کنند ولی بهترین این غذاها پیتزا است.

در هر قسمت از این مجموعه با یک سرآشپز معروف رستوران های هر کدام از این کلانشهر ها آشنا میشویم . هر کدام از آنها ماموریت خواهند داشت تا مشهورترین غذای آن شهر را به بهترین شکل آماده کنند و ما نیز او را از مزارعی که مواد مورد نیاز خود را از آنجا تهیه می کند تا آشپز خانه و هنگام پخت غذا همراهی خواهیم کرد .

اگر شما هم جزو افرادی هستید که عاشق تنوع در غذا خوردن هستید، همراه فرنگ فود باشید تا با بهترین غذاهای ایتالیا آشنا شوید و آنها را به منو غذایی خود اضافه کنید. اگر از آشپزی کشورهای مختلف لذت میبرید برنامه آشپزی ملل را از دست ندهید ! پس از دفاع از پایاننامه و پشتسرگذاشتن آزمون زبان انگلیسی (سطح B2 تافل) و دورۀ کارآموزی، آنان موفق میشوند مدرک لیسانس بینالمللی علوم و هنر آشپزی را دریافت کنند. شایان ذکر است متقاضیان در دورههای زبان ایتالیایی باید شرکت کنند؛ زیرا بعضی از کلاسها به زبان ایتالیایی و با ترجمه تدریس میشوند.

پس از قبولی در آزمون نهایی، دانشجویان برای کارآموزی به یکی از رستورانهای معتبر طرف قرارداد مؤسسۀ کنگوستو گورمت معرفی میشوند. متقاضیان در پایان دورۀ سهسالۀ کارشناسی و پس از ارائۀ پایاننامه، باید واحد کارآموزی دوماهه را در یکی از شرکتهای زیرنظر مؤسسۀ آشپزی کوکی بگذرانند. دورههای آموزش رشته آشپزی در مؤسسۀ کنگوستو رویکردی کاملاً عملی دارد؛ بهگونهای که ۶۸۰ ساعت آموزش را در قالب دورۀ دوماهه و دورۀ کارآموزی سهماهه ارائه میدهد. این دوره ۱،۵۰۰ ساعت آموزش نظری و عملی را شامل میشود. هزینۀ تحصیل رشته آشپزی در ایتالیا در مقطع کارشناسی مؤسسۀ کوردون بلو ۹،۸۰۰ یورو در هر سال برآورد میشود.

دیدگاهتان را بنویسید