3 طرز تهیه پاستا پنه چیکن آلفردو رستورانی به همراه ویدیوی آموزشی

در این مرحله اگر تمایل داشتید و با بو و مزه ی سیر مثل من مشکل نداشتید😂🙈 یک حبه سیر رنده شده هم اضافه کنید. در این قابلمه آب جوش می ریزیم و زمانی که شروع کرد به جوشیدن پاستا ها را اضافه می کنیم. اگر آب مرغ نداشتید می توانید یک عدد عصاره ی مرغ را داخل یک لیوان آب جوش حل کنید و داخل سس بریزید. توجه : اگر از عصاره مرغ استفاده می کنید زیاد نمک به مرغ و قارچ و پاستا نزنید.عصاره مرغ ادویه های مثل نمک را در حد زیادی دارد.

مقداری نمک و روغن مایع در حد خبلی کم می ریزیم. چون تکه های مرغ نازک و کوچک هستند خیلی زود می پزنند.و نیازی به اضافه کردن آب ندارند.بعد از اینکه تکه های مرغ پختند از تابه بر می داریم و قارچ های شسته شده وحلقه حلقه شده را درون تابه می ریزیم و مقداری دیگر روغن مایع اضافه کرده و قارچ ها را نیز تفت می دهیم تا بپزند. زمانی که قارچ ها پختند مرغ ها ی پخته شده را دوباره به تابه برمی گردانیم.و مقداری فلفل سیاه می ریزیم . زمانی که پاستا ها نرم شدن از روی شعله برمی داریم و آبکش می کنیم.

ماکارونی را به سس داخل قابلمه اضافه کنید و روی حرارت متوسط هم بزنید تا کاملا سس با ماکارونی ترکیب شود. در این مرحله، پاستای آبکش شده را دانه دانه درون سیخ چوبی میزنیم تا سیخ کاملا پر شود. ولی معمولاً زمان ۵ تا ۱۰ دقیقه است. مرحله ۳ : پیاز و سیر را به قابلمه اضافه کنید و حدود ۲-۳ دقیقه بپزید، تا نرم شوند، بعد از آن مرغ ها را به ظرف اضافه کنید. برای درست کردن پاستا پنه با سس پستو و مرغ گریل که یک پاستا ساده با مرغ محسوب میشود، ابتدا باید گوشت مرغ را با نمک و فلفل مزهدار و به مدت ۷ تا ۱۰ دقیقه به آرامی گریل کنید.

پس از اینکه رنگ گوشت مرغ تغییر کرد، مقداری نمک و فلفل سیاه اضافه می کنیم و در حدی که مواد یکدست شوند، تفت می دهیم. در ادامه سیر رنده شده را به تابه اضافه کرده و به خوبی تفت می دهیم. از سوی دیگر بچهها عموما عاشق پاستا هستند پس بهترین کار این است که کلم بروکلی را با پاستا پنه آلفردو مخلوط کرده و به خورد بچهها بدهید. حال پاستا پنه را همراه با کمی روغن و نمک، در آب در حال جوش بریزید. پاستا پنه را به این مخلوط اضافه کنید و ترکیب شیر، سیر و کره را هم روی مواد بریزید.

دیدگاهتان را بنویسید